Exclusieve nieuwe villa’s te koop in Las Farolas, Mijas Costa

Costa del Sol

€1.765.000

REAL – N9339

Informatie aanvragen

Beschikbare woningtypes

ReferentieTypeSlaapkamersBadkamersWoonopp.Prijs vanafFoto's
N9339Villa43344 m²€ 1.765.000

Kenmerken

Type

Villa

Slaapkamers

4

Badkamers

3

Nieuwbouw

Ja

CO₂-uitstoot

A+

Omschrijving

Exclusieve nieuwe villa's te koop in Las Farolas, Mijas Costa

Toplocatie aan zee aan de Costa del Sol
Ontdek dit nieuwe project van 7 luxe villa's in de prestigieuze en gevestigde urbanisatie Las Farolas, tussen Fuengirola en La Cala de Mijas. Deze uitzonderlijke woningen liggen op slechts 100 meter van het strand en bieden gedeeltelijk uitzicht op zee en de bergen. Ze zijn gemakkelijk bereikbaar vanaf de kustweg N-340 (A7). De omgeving staat bekend om zijn rust, de nabijheid van de Middellandse Zee en de uitstekende verbindingen met Málaga, Marbella en de luchthaven.

Elegant ontwerp en superieure bouwkwaliteit
Dit project is gebouwd door een projectontwikkelaar met uitgebreide ervaring aan de Costa del Sol en voldoet aan de hoogste normen op het gebied van kwaliteit, veiligheid en modern design. Elke villa combineert mediterrane charme met hedendaagse architectuur en biedt een lichte, functionele en elegante leefruimte.

Ruime indeling over drie verdiepingen
Elke villa is verdeeld over drie verdiepingen en biedt royale binnen- en buitenruimtes:
Kelder: garage voor twee auto's, technische ruimte en wasruimte.
Begane grond: ruime woon-eetkamer met keuken, een slaapkamer of kantoor en een badkamer. De woonkamer komt uit op een groot terras met privézwembad en tuin.
Bovenverdieping: extra slaapkamers, waaronder de master suite met vrijstaand bad en toegang tot privéterrassen, waarvan sommige met uitzicht op zee.

Luxe afwerking en modern comfort
Elke villa is uitgerust met hoogwaardige materialen en de nieuwste technologie, waaronder:
Volledig ingerichte Bosch-keukenapparatuur
Gemotoriseerde rolluiken in alle slaapkamers
Vloerverwarming via aerothermisch systeem en airconditioning via kanalen.
Slimme domotica voor het bedienen van zonwering, verlichting en klimaat
Aangelegde tuinen met automatisch irrigatiesysteem

Afstanden tot belangrijke bezienswaardigheden:
Strand: 100 m
La Cala de Mijas: 3 km
Centrum van Fuengirola: 6 km
Marbella: 22 km
Internationale luchthaven van Málaga: 30 km
Dichtstbijzijnde golfbaan (Chaparral Golf): 2 km
Centrum van Málaga: 40 km

Een levensstijl van comfort en prestige
Deze villa's in Las Farolas bieden een ongeëvenaarde combinatie van privacy, luxe en nabijheid tot de zee, waardoor ze ideaal zijn als permanente woning, vakantiehuis of investering aan de Costa del Sol.
Neem vandaag nog contact met ons op om een bezichtiging te regelen en uw droomvilla in Mijas Costa te ontdekken.

(903)

Bewaren

1 Step 1

Meer informatie over dit pand

Vul je gegevens hier in en we zullen u zo snel mogelijk meer informatie over dit pand sturen.

reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Uw avontuur in Spanje begint hier

Droomt u ervan om te verhuizen naar Spanje? Spaans vastgoedexpert Anniek luistert aandachtig naar uw wensen en begeleidt u persoonlijk van begin tot eind. Interesse? Laat hieronder vrijblijvend uw contactgegevens achter.

 

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Schrijf u in