Residentiële villa met zwembad vlakbij de stranden van El Mar Menor, San Pedro Del Pinatar
Pand ref: REAL 1451
Voorzieningen
Villa
3 slaapkamers
2 badkamers
1 Parkeerplaats
111 m2 oppervlakte
2 terrassen & tuin
Privaat zwembad
Berging inbegrepen
Nieuwe woning
€ 289.900
Beschrijving
Op wandelafstand van de mooie stranden van de Mar Menor en op een boogscheut van deze van de Middellandse Zee.
Lo Pagan is bekend om zijn vissershaven waar restaurants en supermarkten hun vis dagvers inkopen. Een enorme wandeldijk brengt u van het ene kustdorp naar het andere aan de prachtige baai van El Mar Menor.
In het centrum heerst een typisch Spaanse sfeer waar het heel het jaar door gezellig leven is met zijn vele winkels, restaurants en cafés.
Deze omgeving is ook zeer geliefd door wandelaars en fietsers dankzij de nabijheid van het natuurreservaat ‘’LAS SALINAS’’. Bekend voor zijn kuuroorden, geneeskrachtige klei en heilzame omgeving. Het water van de Mar Menor bevat veel jodium. Ideaal voor mensen met gewrichtsproblemen en zeer goed voor elke huid.
Deze villa bevat 2 verdiepingen met 1 slaapkamer op het gelijkvloers en 2 slaapkamers op het 1ste verdiep en 2 volledig ingerichte badkamers met vloerverwarming.
Keuken is hyper geïnstalleerd met alle toestellen inbegrepen en geïntegreerd van BOSH. Keuze in kleuren, is zeker mogelijk!
Prachtig aangelegde tuin met irrigatie voorzieningen.
Verlichting zowel binnen als buiten inbegrepen LED.
Zwembad met verlichting en pre-installatie voor warmtepomp.
Airco volledig geïnstalleerd en ook inbegrepen!