Prachtige geschakelde woning met schitterende vergezichten over de valei en de natuur, Algorfa

Prachtige geschakelde woning met schitterende vergezichten over de valei en de natuur, Algorfa

Pand ref: REAL 1368

Voorzieningen

Huis

3 slaapkamers

2 badkamers

1 Parkeerplaats

99,5 m2 oppervlakte

2 terrassen & tuin

Gemeenschappelijk zwembad

Berging inbegrepen

Nieuwe woning

€ 207.000

Beschrijving

LA FINCA

Rondom de golfbaan La Finca Golf strekt zich een exclusieve woonwijk uit, met heel wat hoog kwalitatieve faciliteiten, zoals een 5* Hotel met Spa, een groot clubhuis, golfschool, sportinfrastructuur, winkelcentrum en keuze aan restaurants en bars.
De huizen en appartementen in La Finca Golf genieten van rust en prachtig zichten over de golf of vallei.

Op 2 km bevindt zich het stadscentrum van Algorfa, een kleine typische Spaanse gemeente met alle noodzakelijke voorzieningen.

Algorfa ligt een stukje landinwaarts aan de vruchtbare vallei van de Segura, welke bekend staat om de citroenen- en sinaasappelteelt.

De stranden van Guardamar liggen op slechts 15 minuten rijden.

Een ideale plek voor wie iets zoekt ver van de drukte van de kust maar toch dicht bij alles! op La Finca Golf aan Costa Blanca Zuid

Mooie  3 slaapkamer geschakeld huis gelegen op het prachtige golfdomein La Finca.

Zicht op de mooi aangelegde tuin met gemeenschappelijk zwembad en op de natuur, de vallei, bergen, citrus plantages…

Alle huizen beschikken over 2 badkamers met vloerverwarming en woonkamer met open keuken. Alle aansluitingen voor een alarmsysteem en airconditioning zijn reeds voorzien.

Grondoppervlakte van 185 m2

Huis: 90 m2 + solarium van 38 m2

Terras: 31 m2

Tuin: 64 m2