Penthouse, op 200 meter van het mooie strand van Santiago De La Ribera, Costa Calida

Penthouse, op 200 meter van het mooie strand van Santiago De La Ribera, Costa Calida

Pand ref: REAL 7309

Voorzieningen

Appartement

2 slaapkamers

2 badkamers

1 Parkeerplaats

86,75 m2 oppervlakte

1 terras & tuin

Gemeenschappelijk zwembad

Berging inbegrepen

Nieuwe woning

€ 216.900

Beschrijving

Deze residentie is gelegen in pittoreske visserdorpje Santiago de la Ribera  op 200 meter van het strand. Santiago de la Ribera is gelegen aan de Mar Menor. . Er is een vissershaventje, zeilschool, strandbarretjes die het leven aan de stranden aangenaam maken. Elke dag is er wel ergens een marktje in de omliggende dorpen.

Deze residentie bestaat uit appartementen van twee verdiepingen, bovenste verdieping is het penthouse met solarium met een oppervlakte van 56,70m2 en  een ruim terras waar je kan relaxen en genieten van de aangename spaanse ze. Alle penthouses beschikken over een parkeerplaats.

De luxe penthouses zijn afgewerkt met hoogwaardige materialen zowel binnen als buiten, mooie grote living met aansluitend terras, open moderne keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers, wasruimte en berging.

Een frisse duik kan je nemen in het gemeenschappellijk zwembad in de mooi aangelegde tuin.

Perfecte locatie, hoogwaardige afwerking en comfort maken van dit project een zeer goede keuze !